کتاب ها

کتاب راهنمای کاربردی معامله در بازار فارکس

تالیف و ترجمه: محمد علی عرب پور

ناشر: چالش

در این کتاب می خوانید:

به دنیای فارکس خوش آمدید – ساختار فارکس– ارزهای اصلی و سیستم های معاملاتی- انتخاب کارگزار-باز کردن حساب معاملاتی-انواع تحلیل در بازار-انواع بازار ارزخارجی-مزایای معامله گری در فارکس -نیروی بنیادی بازار-شاخص های تکنیکال-مطالعه روند،حمایت،مقاومت- استراتژی تکنیکال در الگوهای قیمتی- واگرایی اسیلاتور- نقش تورم-روابط کالا – کنار هم قراردادن اجزا- خطرات ارزهای خارجی -قوامین معامله برای زندگی

کتاب

متن پشت جلد کتاب:

فارکس، بازاری عظیم، هیجان انگیز و پرخطر!
لذا لازم است افراد برای ورود به این بازار یک راهنمای علمی و اصولی داشته باشند. تقلید کورکوورانه و استفاده از تجربیات ناقص دوستان و اطرافیان فعال در این بازار، مفید است اما کافی نیست. این کتاب سعی می کند به شما کمک کند تا علاوه بر یادگیری مفاهیم ابتدایی و مورد نیاز جهت ورود به بازار، یک دید کلی از معاملات، تحلیل ها، روش ها، ابزارها و… پیدا کنید.
توجه داشته باشید هیچ وقت یک کتاب به تنهایی نمی تواند تمامی مطالب بازار را برای شما پوشش دهد، اما اگر قصد ورود به بازار فارکس را دارید شاید این اولین کتابی است که به آن نیاز خواهید داشت.

 


 

کتاب ۴۰ استراتژی معاملاتی فارکس با استفاده از اندیکاتورها

تالیف و ترجمه: محمد علی عرب پور

ناشر: آراد

این کتاب ۴۰ استراتژی معاملاتی ( ۲۰ استراتژی معاملاتی در بازه زمانی ۵ دقیقه و ۲۰ استراتژی معاملاتی در بازه زمانی ۱ ساعت ) با استفاده از اندیکاتورهاست.

40 استراتژی معاملاتی

توضیحات:

تمامی استراتژی‌های مطرح شده در کتاب بصورت کوتاه و به دور از زیاده‌گویی مطرح شده است. ساختار کتاب بدین‌گونه است که برای هر استراتژی اندیکاتورهای مورد استفاده مشخص شده است و قوانین ورود و خروج آن مطرح شده است. همچنین حد ضرر و حد سود در هر استراتژی مشخص شده است.

۱- آشنایی با اندیکاتورهای استفاده شده در این کتاب

۲- استراتژی معاملاتی در بازار فارکس با استفاده از اندیکاتورها (تایم فریم ۵ دقیقه)

۳- استراتژی معاملاتی با استفاده از اندیکاتورها (تایم فریم یک ساعته)

    خانهخدمات همکاریتماسفروشگاه